Vaporizeriai: vietoje e-skysčio – garinamos vaistažolės

Vaporizeriai – natūraliau.

Garinimas yra naujausias mados klyksmas. Ar bent nesenai buvo. Dabar jau garina visi, nuo mažų iki didelių. Net buvo užfiksuotos pirmosios mirtys pervartojus e-skysčių. Todėl perlipkime tą griovį, kurį iškasė e-sulčių pūtikai, garindami nikotiną kuriam netaikoma kokybės kontrolė, ir pradėkime garinti tai, kas natūralu – vaistažoles. Tam malonumui jau yra sukurti aukščiausios klasės vaporizeriai. Su jais net nėščia moteris gali ramiausiai sau traukti pipirmėtes ir nusiraminti be nikotino veidmainiškos pagalbos.

Kas tie vaporizeriai?

Vaporizeriai (garintuvai) yra prietaisai, kaitinantis į jį įdėtas vaistažoles iki tam tikros temperatūros, kuri nedegindama augalo išgarina jo veikliąsias savybes, kurias žmogus pasisavina per plaučius. Iš tikrųjų plaučiai yra daug geriau pritaikyti priimti vaistus nei skrandis – jų paviršiaus plotas didesnis, leidžiantis kraujui iškart pasisavinti daugiau garuose tirpių medžiagų. O kadangi nėra dūmų ir nėra neaiškių e-skysčių, nėra ir kancerogeninių medžiagų. Gaminamų vaporizerių skaičius kyla ir technologija vystosi labai sparčiai, juolab kad tai vienas sveikiausių pagrindinių kanapėse esančių veikliųjų medžiagų THC ir CBD išgavimo būdų, o, kaip žinome, Vakarai sparčiai vysto šią temą. Taip pat augalinių medžiagų garinimas leidžia pajusti jų tikrą skonio charakterį, kadangi, ne taip, kaip rūkant, nesudeginame daugelio naudingų terpenų (terpenai – medžiagos atsakingos už unikalias augalų aromato ir skonio savybes, jų ypatingai gausu kanapėse ir pušyse). Taigi, paaiškinsime jums kaip vaporizeris veikia ir kaip išsirinkti jums tinkamiausią.

Kodėl verta pirkti vaporizerį?

  • Taupo pinigus
  • Saugo sveikatą
  • Nesmardina aplinkos

Kadangi garinimas vyksta uždaroje sistemoje, visas procesas yra daug efektyvesnis ir pasiekiamas ~30% aukštesnis našumo koeficientas nei rūkant. Žolelių užtenka žymiai mažiau, negu kad rūkant. Aišku, tai nebūtinai reiškia, kad tiek sutaupysite – gal tiesiog daugiau garinsite. Kadangi nevyksta degimas, plaučiai netraukia kancerogenų, iš vaistažolių pasisavinamos gerosios medžiagos be blogųjų. Galima garinti ir viduje – nors ir garai išlaiko savo ypatingą aromatą, bet jie išsisklaido daug greičiau nei dūmai ir neįsigeria į rūbus.

Vaporizerį verta pirkti garas.lt parduotuvėje, nes daug kur randami pigūs vaporizeriai pagaminti iš nekokybiškų medžiagų palieka aitrų savo skonį garuose, tas tikrai nėra malonu. Taip pat kaitina nepreciziškai ir būna žolelės net viduje pradeda smilkti.

Kuris vaporizeris yra pats geriausias?

Na, jei sakant geriausias, turima omenyje galingiausias, tai tikrai absoliutus laimėtojas bus vokiečių Storz & Bickel Volcano. Tačiau jis nėra nešiojamas (turi būti prijungtas prie elektros maitinimo) ir rekomenduojamas patyrusiems žolelių garinimo mene.

Daug geresni variantai patogumo ir portabilumo atžvilgiu yra nešiojamas garintuvai, kuriais mes ir specializuojamės. Dabar jau tas amžius, kai baterijos kuriamos išties galingos, ir galime naudoti vaporizerius keliaudami.

Nešiojamų garintuvų privalumas yra toks, kad galima žoleles garinti bet kur. Garai, kaip ir dūmai, turi savo aromatą, bet, kitaip nei dūmai, labai greitai išsisklaido ir neužsibūna nei patalpose, nei drabužiuose.

Vaporizeriai ir garinimo temperatūra

Turbūt nustebsite sužinoję, kad garinimo temperatūrą daro įtaką ne tik garų tirštumui, bet ir garinamų žolelių poveikiui. Kiekviena vaistažolė turi savo garinimo temperatūrą – temperatūrą, kurioje išgaruoja veikliosios medžiagos. Pavyzdžiui medicininių kanapių, pardavinėjamų Vokietiojos vaistinėse, ar rekreacinių (pramoginių) kanapių, pardavinėjamų Amsterdamo coffeeshop’uose, optimaliausia garavimo temperatūra yra tarp 180 ir 210°C .

Garinant žemesne temperatūra prisikrausite energijos ir euforijos, o aukštesniame temperatūros spektre poveikis bus labiau atpalaiduojantis, meditacinis. Kuo žemesnė temperatūra, tuo ilgiau galėsite garinti tą patį kiekį – garas bus švelnesnis, skonis sodresnis, o kuo aukštesnė – tuo daugiau skirtingų veikliųjų medžiagų pateks į jūsų plaučius (kanapėse jų yra apie 500, ir kiekviena turi savo medicinines savybes, ir garinimo temperatūrą). Visiškai niekas nedraudžia eksperimentuoti su skirtingomis temperatūromis nuo labai žemos iki labai aukštos, yra išties labai smagu su tomis pačiomis žolelėmis jausti skirtingą poveikį, ir perpratus jį pasirinkti pagal nuotaiką, pvz. pradėti dieną mažiausia temperatūra o užbaigti pačia aukščiausia.

Naudojimas ir priežiūra

Vaistažoles reikia susmulkinti prieš įdedant į specialią jų talpyklą garintuve. Svarbu per daug neprigrūsti ir nesuspausti į gumulą, kad liktų oro tarpai. Išsirinkti norimą temperatūrą priklausomai nuo to, kokias žoleles garinat,ir palaukti iki kolei orkaite užkais iki tos temperatūros. Kiekvieno aparato kaitimo laikas skirtingas, bet kai tai įvyks, aparatas pyptels arba suvibruos. Nešiojamuose garintuvuose tai dažniausiai trunka nuo 30 sekundžių iki poros minučių. Tada dar šiek tiek patartina lukterėti, mat suvibravimas ar pyptelėjimas reiškia, kad prietaiso orkaitė pasiekė reikiamą temperatūrą, bet duokite dar laiko įkaisti ir žolelėms. Traukite ilgai ir iš lėto. Taip užsitikrinsite tirštą garą. Vidury seanso labai svarbu yra pamaišyti, tam dažnai komplektuose būna specialūs įrankiai. Kadangi kai kurios žolelės visada liečiasi su sienele ir įkaista netolygiai, pamaišius jūs prailginsite savo garinimo sesiją dvigubai.

Svarbus faktorius, kad jūsų vaporizeris jums ilgai tarnautų kaip pridera, yra jo valymas. Patartina išvalyti bent kartą į porą savaičių. Mūsų pardavinėjami garintuvai patogiai išsiardo, ir juos nesunkiai galima išvalyti, į kai kurių komplektus įeina net ir specialūs valymo įrankiai padėsiantys pasiekti tolimas vieteles.

Kruopšti vaporizerių atranka

Norime pasigirti, kad visi garas.lt pardavinėjami vaistažolių garintuvai yra kruopščiai atrenkami iš pasaulyje pirmaujančių gamintojų teikiamos pasiūlos. Storz & Bickel, DaVinci, Boundless, Arizer vaporizer – tai prekės ženklai kuriais mes tikime, ir kuriais pasitikime. Tai vokiečiai, amerikiečiai ir kanadiečiai, pirmaujantys pasaulyje medicininių žolelių vartojime, žmonės, žinantys ką daro. Mes jungiamės prie šio pasaulinio perversmo ir perpardavinėjame jų produkciją Lietuvoje. Būdami lietuviai, puikiai žinome, kad gera garintuvo kaina yra vienas svarbiausių faktorių darančių įtaką pirkimui, bet dar svarbesnis yra jos santykis su kokybe.

Užtikrinta kokybė

Visi mūsų pardavinėjami vaporizeriai yra 100% autentiški ir jiems yra taikomos gamintojo suteikiamos garantijos. Mes dirbame kartu su labai geru tiekėju iš Švedijos, kuris yra oficialus mūsų pardavinėjamų prekės ženklų atstovas Europai. Jų sandėliai, iš kurių mes siunčiamės, yra Vokietijoje. Kaip mums gaunasi tada pardavinėti šias prekes žemiausia garintuvų kaina Europoje?

Tiesiog norime būti konkurencingi ir per daug neužsikeliame kainų. Vat ir viskas. Jeigu jūs rasite kur nors Europoje pigiau nei pas mus, prašau mus informuoti ir mes padarysime jums ypatingą pasiūlymą.

Vaistažolių garinimas yra sveikiausia alternatyva rūkymui.

vaporizeriai ir ju naudojimas
Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

1 thought on “Vaporizeriai: vietoje e-skysčio – garinamos vaistažolės

  1. […] O kas, jeigu mes galėtumeme žinoti, ką gariname, kad ten nebus jokių neaiškių priemaišų? Kiekvienas mūsų parduodamas garintuvas skirtas garinti džiovintas vaistažoles (kai kurie iš jų leidžia garinti ir aliejus bei kitus koncentratus). Geriausios yra tos, kurių patys prisirinkome iš gamtos, ar nusipirkome iš sertifikuotų pardavėjų, kuriems rūpi žmonių sveikata, ar padovanojo draugai. Svarbiausia įsitikinti vaistažolių tyra kilme. Tada džiaugsis jūsų plaučiai ir atsigaus siela. Anksčiau mūsų protėviai per apeigas degindavo visokias žoleles aromaterapiniais, ritualiniais tikslais. Na, bet mes jau gyvename XXI-ajame amžiuje ir puikiai suvokiame, kad kvėpuodami bet kokio augalo dūmais į plaučius traukiame galybę dervų ir kancerogenų, tad rūkymas ne pats praktiškiausias būdas aromaterapijai. Garinimas yra išties geriausias būdas atrakinti vaistažolėse slypintį gėrį (kaip teisingai naudoti vaporizerį). […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *