Hydrology 9 NX

299.00

Hydrology 9 NX yra vienas iš inovatoriškiausių vaporizerių pasaulio rinkoje, ir tikrai neatsitiktinai. Visa sėkmė slypi Cloudious 9 sistematiškame ir tyrimais paremtame požiūryje į tai, kaip kurti garintuvus. Ši kompanija atsižvelgė į garintojų norus bei patarimus, ir Hydrology 9 NX vadinasi Hydrology 9 NX, nes turėjo praeiti daugybę revizijų bei optimizacijų, kad kiekviena detalė veiktų taip, kaip turi veikti, kad kiekvienas garintojas maksimaliai mėgautųsi produktu. Rezultatas yra inovatoriškas, hidraulinis sausų žolelių garintuvas kuris yra tiesiog tobulas kiekvienam, ieškančiam aukštos kokybės prietaiso solo sesijoms ir pokyliams.

Nors Hydrology 9 NX techniškai priskiriamas prie nešiojamų vaporizerių, būdamas 17.5 cm aukščio ir 4.5 cm diametro, jis nėra kišeninis. Bet viskas ore — gal tai ir nebus tavo numeris 1 pasirinkimas išlekiant kur nors, bet jis atrodys tikrai stulbinančiai būdamas bet kokio susibūrimo kertiniu akmenimi. Pagamintas iš NASA-lygio nerūdijančio anoduoto aliuminio ir borosilikačių lydinio, šis garintuvas yra tiek pat stilingas ant kiek ir galingas. Apibūdintas kaip lightsaber vaporizer dėl savo LED lempučių, Hydrology 9 NX savyje slepia tiek pat futuristines funkcijas. Kartu su precizišku temperatūros valdymu ir išmaniu karščio paskirstymo įtaisu, dar vienas šio garintuvo ypatumas yra skysčio nepraleidžiantys filtrai. Taigi, jei nori seno gero bongelio be visų tų nesveikų dūmų, šis dalykėlis yra kaip tik tau.

Garina sausas žoleles ir puikiai tinka koncentratams.

Iš esmės elektrinis bongas.

Aprašymas

Ypatumai

  • Skysčio filtravimo sistema, kaip traukiant bongą
  • Stilingas ir tvirtas aliuminio ir stiklo bodis
  • Automatinis temperatūros matavimas
  • Įmontuotas maišymo įtaisas
  • Paprastai suprantami LED indikatoriai
  • Galinga 2000 mAh baterija atlaikanti iki 15 sesijų
  • Unikalūs, reguliuojami oro srauto skirstytuvai
  • Labiau stacionarus nei nešiojamas, bet nėra ir labai didelis

 

Priedai

  • Pakrovėjas
  • Valymo set’as

 

Skysčio filtracija atkartoja bongo ritmą

Šio vaporizerio esmė užfiksuota jo pavadinime: Hydrology. Sukurtas, kad atkartotų bongo jausmą ir skonį, Hydrology 9 turi naujovišką, patento belaukiančią hidraulinio filtravimo sistemą kuri pakelia jūsų seansus į kitą lygmenį. Garui keliaujant pro vamzdį-tunelį, šis yra atvėsinamas vandens ir išeina tirštu, skaniu ir švelniu debesimi. Kad ir kokiu kampu pasuksi šį prietaisiuką, nesugebėsi išpilti vandens. Vat še jums ir į marmūzę, bongai. Taip kad pagarinęs liksi sausas, ir apsaugosi save nuo daugybės karcinogenų kurių būtum neišvengęs su eiline vandens pypke.

 

Specializuota kaitinimo sistema, puikiai tinkanti koncentratams

Kaip ir dauguma garintuvų, šis turi aukštos kokybės kondukcinę kaityklę, kuri kaitina jūsų įdėtas žoleles porceliano kameroje. Šis vaporizeris išsiskiria iš kitų tuo, kad turi daug išmanių savybių, kurios leidžia tau sesijos metu nesirūpinti niekuo, tik savo atsipalaidavimu.  Pirmoji yra temperatūros sekimas – kai jau būsite išsirinkę savo norimą karštį, mikročipinis procesorius Hydrology 9 viduriuose seks įtaiso temperatūrą ir palaikys ją tokią, sureguliuodamas kiekvieną milisekundę. Kita esanti naudinga funkcija susidoroja su pagrindine kaityklių problema: karščio pasiskirstymu. Jeigu kondukciniame garintuve nepamaišysi savo žolelių viduryje seanso, tai jos netolygiai išsigarins. Čia toji problema išspręsta su įdiegtu nerūdijančio plieno maišymo įtaisu, kuris leidžia paprastai ir tolygiai pamaišyti turinį kai to reikia. Taip dar labiau padidinamas žolelių naudingumo koeficientas, ir todėl ir jų veikimas.

 

Paprastos LED lemputės rodo kelią

Hydrology 9 savo viduje turi daug komplikuotų technologijų, tačiau tai nepadaro jo sudėtingu naudotis. Iš tikrųjų tai juo naudotis yra labai tiesmukiška ir paprasta, sekant šviesos instrukcijas. Kai pripildysite aparatą žolelėmis ir užpildysite vandeniu, trys power mygtuko paspaudimai įjungs garintuvą ir įsijungs žalia lemputė. Po greito 60-ies sekundžių užtruksiančio įkaitimo, užsidegs mėlyna lemputė, kuri reikš, kad prietaisas veikia mažiausia garinimo temperatūra. Toliau yra dar 4 temperatūros nustatymai, ir kiekvieną iš jų nurodo jam priskiriama spalva – mėlyna žemiausiai, ją seka geltona, oranžinė, violetinė, ir tada raudona pačiai aukščiausiai temperatūrai. Baterijos įkrovos indikatorius taip pat LED’inis – žalia spalva reikš, kad baterija pilnai įkrauta, mėlyna, kad tik dalinai, o raudona reikš, kad jau laikas pristabdyti garinimus ir pradėti krauti.

 

Garantija

Visi Hydrology 9 vaporizeriai pardavinėjami garas.lt yra iš autorizuoto Cloudious 9 tiekėjo, visiškai autentiški ir turi galiojančią a 2-ejų metų garantiją.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Hydrology 9 NX”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *