DynaVap VapCap M

79.00

‘M’ yra pats naujausias prietaisiukas VapCap serijoje, sukurtas DynaVap JAV. DynaVap vaporizeriai užsitvirtinę savo vietą rinkoje kaip kokybiški ir ilgaamžiai garintuvai, kuriuos gali mėtyt į kairę ir į dešinę, ir tada užsigarinti, taip palikdamas neišdildomą įspūdį klientui. Šie garintuvai sparčiai populiarėja ne be reikalo. Už jų kainą paprasčiausiai nenusipirksi kokybiškesnio aparato garinimui. Viskas pagaminta iš 100% medicininio nerūdijančio plieno, ir labai įmantriai. Šie super mažutėliai, ugnimi varomi vaporizeriai ne tik kad išgarina viską, ką į juos įdedi iki max, bet ir užtikrina garų skonio kokybę kuriai retas elektrinis prietaisas gali prilygti.

DynaVap didžiuojasi kurdami garintuvus, kuriems nereikia baterijų, tiesiog naudojama ugnis kaip karščio šaltinis (žvakė, žiebtuvėlis, žarijos, o geriausia – butano žiebtuvėlis). Kai galvutė įkaista iki reikiamos temperatūros, ji pokšteli. Tada žinai, kad gali traukti. Paprasta, gardu, smagu.

Galima naudoti ir su žiedadulkėm.

Išvalyti

Aprašymas

Kas įeina į dėžutę?

 

Ogi kvapo nepraleidžiantis dėkliukas, pats M ir instrukcijos kaip geriausia juo naudotis.

 

O viskas labai paprasta. Tiesiog susismulkini žoleles kaip įmanoma geriau, sudedi jas į tūbelę, uždedi galvutę, pakaitini iki pokštelėjimo, ir važiuojam.

Papildoma informacija

Spalva

Sidabrinė, Violetinė

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “DynaVap VapCap M”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *