Akcija!

DaVinci IQC

210.00 199.00

Amerikiečiai DaVinci pasaulyje atpažįstami pagal jų kuriamų produktų kokybišką garą. Skirtingi šio vaporizerio aspektai padaro jį itin puikiu kompanjonu kelionei po skonio ir kvapo pasaulius. Preciziškai užkaista nuo 0 iki 221°C laipsnių. Pagaliau, su USB-C jungtimi. Verta pridurti, kad komplekte yra ir 10mm jungtis bongui, kas leis maksimaliai atvėsinti gariuką.

 

Įspūdinga yra šio vaporaizerio kaitinimo sistema. Visos garų kelionės metu jie nekontaktuoja su jokiu plastikiniu ar metaliniu paviršiumi, kadangi yra pilnai izoliuoti cirkonio ir stiklo ortakio. Tai reiškia, kad skonis neišpasakytas.

 

Garai tokie gardūs ir puikiai perteikiantys visas aromaterapinių žolelių ir jų skonių subtilybes. Šis vaporizeris yra tiems, kuriems garų skonis yra svarbiausia.

 

Garina sausas žoleles.

 

Spalvos: melsva, juoda ir žalia.

Išvalyti

Aprašymas

Į komplektą įeina

  • Bongo jungtis
  • Valymo rinkinys
  • Instrukcijos
  • Baterija
  • Įrenginys
  • Laidas iš USB-A į USB-C

 

Skirtingi kaitinimo režimai

DaVinci IQC siūlomi skirtingi kaitinimo režimai padaro jį išties nuostabiu garinimo pasirinkimu tiek patyrusiems, tiek pradedantiesiems. Pirmas režimas yra kontroliuojamas preciziškai – galite pasirinkti kokią tik norite temperatūrą (vieno laipsnio tikslumu) nuo 0 iki 221°C. Tai idealu patyrusiems vartotojams, kurie tiksliai žino kokia temperatūra jiems labiausiai patinka. Antras režimas vadovaujasi DaVinci užpatentuota SmartPath technologija. Tai yra karščio nustatymas kuris automatiškai kelia temperatūrą 12 °C intervalais seanso metu. Yra išvis 4 SmartPaths‘ai nuo 176 °C iki 188 °C žemiausioje skalėje ir nuo 210 °C iki 222 °C aukščiausioje. Žemesni ir aukštesni temperatūros nustatymai turi šiek tiek skirtingą efektą, bet tai galėsi išsiaiškinti patys sesijų metu. SmartPaths užtikrina kad ir visiškai pradedantysis garintojas išmoks geriau suprasti temperatūrų skirtumus garinant, ir galės mėgautis sesija be jokios išankstinės patirties ar apmokymų. Na, o jei vistiek dar neužteks karščio, galėsi spausti TURBO mygtuką, kuris kaipmat įkaitins IQC ir palaikys maksimalią garinimo temperatūrą iki kol atleisi mygtuką. Vrūūm!

 

Skoniui sukurtas dizainas

Gardūs garai yra tai, ką DaVinci daro gerai. Geriausiai, gal net. Gariausiai? Kartu su skirtingais kaitinimo būdais kurie leidžia pasirinkti savo debesėlių skonių paletės intensyvumą, IQC taip pat turi visiškai užsandarintą iš cirkonio ir stiklo mišinio pagamintą oro perdavimo sistemą. Talpa, oro takas, kandiklis ir kaityklės akmenukas visi pagaminti iš keramikinio cirkonio ir stiklo. Taip užtikrinama, kad į garus neįsimes kiti skoniai, kuriuos išskiria kai kurios kaitinamos medžiagos. Talpos dydį į kurią dedasi žolelės galima sumažinti iki 50% specialiu kaityklės akmenuku. Taip galima dar labiau kontroliuoti skonius seanso metu. Nebijok pažaisti su šiuo prietaisu ir skirtingomis garinimo galimybėmis, kurias jis siūlo. Rasi savo mėgstamiausią skonio, intensyvumo ir tirštumo kombinacija, ir nebenorėsi bandyti nieko kito.

Paprastas naudojimas

DaVinci IQC yra iš prigimties labai paprastas naudoti. Viskas reguliuojama pora mygtukų ir displėjumi. Pradėk sesiją sureguliuodamas žolelių talpą iki pasirinkto dydžio su kaityklės akmenuku, ir sudėk savo mėgstamiausias aromaterapines žoles.  Nereikia prigrūsti, užtenka kad talpa būtų laisvai pripakuota. Įjunk vaporaizerį paspausdžiant galios mygtuką. Tada beliks išsirinkti kaitinimo metodą, ir pasirinkti temperatūrą nuo kurios pradėti. Prietaisui tereikia 30 sekundžių įkaisti naudojant žemiausią temperatūrą, tad galėsi užsigarinti bet kur ir bet kada, be jokių trikdžių. O kai norėsi baigti, standby režimas staigiai atvėsins vaporizerį, tausodamas tiek žoleles, tiek bateriją.  Po dviejų minučių standby režime, IQC automatiškai išsijungs. Nereikės niekuo rūpintis.

 

Garantija

Visi DaVinci vaporaizeriai parduodami garas.lt yra iš oficialaus DaVinci tiekėjo, visiškai autentiški ir apdraudžiami 5 metų galiojančiu draudimu prietaisui ir 1 metų draudimu baterijai.

Papildoma informacija

Svoris N/A
Išmatavimai N/A
Spalva

Juoda, Melsva, Raudona, Sidabrinė, Violetinė, Žalia

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “DaVinci IQC”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *