Akcija!

DaVinci IQ2

300.00 215.00

DaVinci IQ2 buvo sukurtas būti komfortabilus ir nešiojamas, taip pat ir efektyvus bei paprastas, bet neužmirštant ir grožio. Žodžiu, visapusiškai praktišku. Ergnomiškas dizainas iš anoduoto aliuminio sujungia eleganciją su atsparumu, ir ši estetiškos išvaizdos ir funkcionalumo sinergija kulminuoja 51 LED’ų ekranėlyje kuris tiek gražus, tiek praktiškas. Per vibracijas DaVinci IQ2 tyliai ir tik jums sušnibžda, kai įsijungia ar išsijungia. Bluetooth sujungia IQ2 su jūsų Apple ar Android’u.

 

Galimybė susijungti su išmaniaisiais reiškia, kad galite valdyti prietaisą ne tik fiziniais mygtukais esančiais prietaiso šoniuke, bet ir per apps’a. Apps’e rasite 4 iš anksto nustatyus SmartPaths’us, kurie iš esmės yra skirtingi temperatūros nustatymai, kurie sukuria skirtingus garinimo efektus. Per apps’ą galite tuos nustatymus modifikuoti, kad jūsų IQ2 įkaistu būtent taip, kaip jūs norite. Taip pat yra TURBO režimas kai nori daug karščio, greitai. DaVinci IQ2 niekada nenudegins jūsų dėl keramikinio cirkonio kandiklio, kuris yra puikus karščio insuliatorius ir tikras gryno garų skonio sargas.

Garina sausas žoleles

Spalvos: Pilka ir Juoda

Išvalyti

Aprašymas

 

Ypatumai

 • Mažas, lengvas ir patogus laikyti
 • Airdial™ leidžia modifikuoti traukimo pasipriešinimą
 • Paprasta prikrauti, ir greitai kaista
 • 51-LEDo ekranas yra ir praktiškas, ir gražus
 • Anoduoto aliuminio išorė tiek tvirta, apsauganti, tiek daili
 • Keramikinis cirkonio oro takas ir kandiklis išsaugo garų skonį
 • 360° kondukcinis kaitinimas
 • Galinga baterija yra keičiama ir pakraunama
 • Komunikuoja vibracijomis
 • Bluetooth galimybė (gali būti kontroliuojamas su Apple arba Android išmaniuoju)
 • Iš anksto sureguliuotas SmartPath kaitinimas + precizinis ir turbo režimai

Accessories (Included)

 • 3500 mAh pakeičiama baterija
 • Micro-USB laidas
 • Skonio kamera
 • 10 mm vandens adapteris
 • 2x DaVinci kameros įrankiai
 • DaVinci raktų pakabuko įrankis
 • Akoholinės servetėlės
 • Papildomi O-žiedeliai and tarpinės
 • Valymo šepetėlis

 

Dizainas

Naujasis DaVinci IQ2 yra žingsnis į priekį nuo taip visų pamėgto DaVinci IQ. Buvo kuriamas su tokiu pat kruopštumu, precizija ir lygiai tokiu pačiu suvokimu, kuris padaro garinimo patirtį išskirtinę kiekvieną kartą. Visų pirma, DaVinci IQ2 yra ergonominio dizaino, todėl rankoje jaučiasi ir saugiai, ir patogiai, o jį užpildyti labai paprasta net visiškai žaliems. Gartakis ir kandiklis pagamintas iš keramikinio cirkonio, kuris yra naudojamas ne tik, kad skonis išliktų 100% grynas, bet ir todėl, kad yra labai tvirtas ir sunkiai skylantis. Su DaVinci IQ2 galėsite palikti praeityje vargus keičiant sudėvėtas stiklines vaporizerių dalis.

 

Be to, keramikinis cirkonis taip pat yra labai geras terminis izoliatorius, kas yra labai svarbu daikčiukui kuris lies tokias jautrias jūsų kūno dalis kaip lūpos. Kadangi šis DaVinci garintuvas yra sukurtas tam, kad galėtumėte juo mėgautis bet kada ir bet kur, kur tik užsigeistumėte pagarinti, į komplektą įeina galinga ilgalaikė baterija, kurią galima pakeisti ar pakrauti per USB. DaVinci IQ2 įsijungdamas bei išsijungdamas jums pasako tai suvibruodamas, o 51 LED’ų displėjus supažindina jus su reikalinga informacija kaip niekada aiškiai. Trumpai drūtai, IQ2 yra išskirtinis visame pasaulyje žinomų DaVinci šedevras.

Kontrolė

DaVinci IQ2, aišku, gali ir dar daugiau. Kaip jo pavadinimas sufleruoja, tai yra modernus, išmanus įrankis. O kaipgi šiais laikais be Bluetooth’o. IQ2 puikiai dirba su jūsų išmaniuoju telefonu. Atsisiųskite apps’ą, kad pasiektumėte 4 iš anksto nustatytus SmartPath režimus. Tie 4 režimai yra tarsi 4 skirtingi garinimo experience’ai. Pradedantieji (ir tie, kurie nori tiesiog įsidėti ir varyti) todėl bus pasiruošę garinti kone iškart. Tie, kurie turi šiek tiek daugėliau patirties su vaporizeriais (ar tie, kurie mėgsta paeksperimentuoti), gali savarankiškai modifikuoti temperatūros nustatymus pagal save. Preciziniame režime temperatūra gali būti reguliuojama vieno laipsnio tikslumu. Žemesni ir aukštesni temperatūros nustatymai turi šiek tiek skirtingą efektą, bet tai galėsite išsiaiškinti bei pajausti patys sesijų metu. SmartPaths užtikrina kad ir visiškai pradedantysis garintojas išmoks geriau suprasti temperatūrų skirtumus garinant, ir galės mėgautis sesija be jokios išankstinės patirties ar apmokymų. Na, o jei vistiek jums dar neužteks karščio, galėsit spausti TURBO mygtuką, kuris kaipmat įkaitins IQ2 ir palaikys maksimalią garinimo temperatūrą iki kol atleisite tą mygtuką. Vrūūm!

 

Atsparumas

Nors ir performansas yra pagrindinis kiekvieno vaporizerio uždavinys, kokybiškas prietaisas turi ne tik gerai veikti, bet ir gerai atrodyti ir gerai jaustis. DaVinci IQ2 šį kontrolinį tikrai išlaiko aukščiausiais balais. Anoduoto aliuminio kūnas suteikia visokeriopą apsaugą viduje glūdinčiai aukštos klasės technologijai, o iš išorės visvien išlaiko puikų stilių. Kai nenaudojate savo DaVinci IQ2, jo kompaktiškas dydis ir lengvumas neapsunkina jūsų įsidėjus jį į kišenę ar kuprinę. Puikus prietaisiukams tiems, kurie daug juda ar gyvena mažesnėse erdvėse.

Garantija

Visi DaVinci IQ2 vaporizeriai pardavinėjami garas.lt yra 100% autentiški ir yra apdrausti 10 metų garantija.

Papildoma informacija

Spalva

Juoda, Melsva, Pilka, Sidabrinė, Varinė

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “DaVinci IQ2”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *