Prekių grąžinimas

Netikusios prekės

Jeigu įvyktų taip, kad jūsų atsisiųsta prekė yra apgadinta, prašysime jūsų, kad atsiųstumėte mums į el. paštą nuotrauką, kurioje aiškiai matytųsi padaryta žala. Taip pat reikalinga bus atsiųsti mokėjimo sąskaitos ir pakuotės nuotraukas.

Peržiūrėjus gautą informaciją, galėsime pakeisti prekes. Jums tada reikėtų išsiųsti prekę mums atgal. Grąžinimo išlaidos bus padengtos mūsų.

Svarbu: Visų daiktų kokybė yra asmeniškai patikrinama prieš jiems paliekant sandėlį. Prašome jus kruopščiai patikrinti gautą prekę ar ji nėra apgadinta prieš naudojimą, nes panaudotos prekės nebekeičiamos.

Prekės su defektais

Jei jūsų prekė turi veikimo defektą, paskaitykite gamintojų suteiktas instrukcijas ir garantinį lapelį. Dažniusiai ten rasite savo problemos sprendimą.

Tačiau, jei problema nebus išspręsta ir po to, jeigu jums reikės daugiau informacijos ar norėsite išsiaiškinti kaip pakeisti prekę, rekomenduojame susisiekti su gamintojais tiesiogiai. Jų kontaktinė informacija bus suteikta ant garantijos kurią rasite siuntinyje. Jie jums suteiks tolimesnę informaciją kaip pakeisti ar grąžinti prekę.

Jūs turite teisę grąžinti ar pakeisti prekę per 36 mėnesius nuo pristatymo dienos.

Atsiųstos ne tos prekės

Nors ir stengiamės kruopščiai įvykdyti kiekvieną užsakymą, vis tiek esame žmonės ir kartais įvyksta klaidų. Jeigu išpakavę siuntinį pamatytumėte, kad gavote ne tai, ko norėjote, mes labai nuoširdžiai pakeisime produktus, Jums tereikės atsiųsti prekės ir sąskaitos nuotrauką į mūsų el. paštą geras@garas.lt

Kiek laiko užtruks susigrąžinti pinigus?

Po to, kai grąžinsite prekę atgal, mes grąžinsime jūsų pinigus per 7 dienas nuo tada, kai gausime tą prekę. Aišku, visa tai tik tada, jei grąžinta prekė atitiks grąžintų daiktų nuostatus:

* Prekės turi būti grąžintos per 14 dienų nuo gavimo, originalioje kondicijoje ir pakuotėje. 
* Rekomenduojame išsaugoti išsiuntimo sertifikatą, nes mes nekompensuosime nieko tuo atveju, jeigu prekės dings neatėjusios iki mūsų. 
* Jokiais būdais negalima grąžinti mums prekių jeigu jos buvo bent kartą panaudotos.

Mes pasiliekame teisę negrąžinti pinigų ar nekeisti prekės jeigu ji neatitinka grąžinimo nuostatų reikalavimų.